trener jakub brodowicz

Trener personalny Wrocław

Mam na imię Kuba i jestem doświadczonym, certyfikowanym trenerem personalnym oraz zawodnikiem sportów sylwetkowych. Sport i aktywność fizyczna towarzyszą mi od najmłodszych lat mojego życia. Jestem  zawodnikiem w kategorii Men’s Physique. W moim debiutanckim sezonie w trzech startach zdobyłem trzy złote medale.

Codzienna praca nad sobą, skrupulatne realizowanie planu oraz uprawianie różnych dyscyplin sportowych kształtowały mój charakter. Tylko sumienne trzymanie się ustalonego planu i pełne zaangażowanie gwarantują sukces!

Dzisiaj pragnę przekazać Tobie swoją wiedzę i podzielić się swoim doświadczeniem!

Edukacja i doświadczenie trenerskie

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoją wiedzę zdobywałem u najlepszych specjalistów w kraju poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, między innymi:

nawyki żywieniowe w treningu

Poprawne nawyki ćwiczeniowe

Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, iż około 70% osób, które trenują siłowo, wykonuje ćwiczenia niepoprawnie? Większość ludzi nie potrafi prawidłowo chodzić, siadać, czy wstawać, a zabiera się za skomplikowane, złożone ćwiczenia.

Mają zaburzone podstawowe wzorce ruchowe, przez co technika wykonywanych ćwiczeń pozostawia wiele do życzenia. To może prowadzić do poważnych kontuzji i powikłań zdrowotnych.

Pamiętaj! Lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Nie musisz być jedną z tych osób! Pokażę Ci jak trenować, aby zdrowo i bezpiecznie osiągnąć swój cel.

Dlaczego warto mi zaufać?

  • udowodnię Ci, że niemożliwe nie istnieje,
  • dostosuję trening do Twoich indywidualnych możliwości,
  • jestem wymagający, ale wyrozumiały, masz pewność, że każdy trening to 100% dobrze wykorzystanego czasu,
  • ze mną nie doświadczysz rutyny, zróżnicowane treningi pozwolą Ci uzyskać większy zapał do pracy nad sylwetką,
  • dopasuję plan żywieniowy i suplementację, aby zmaksymalizować Twoje efekty.

Wiem, że dzięki mojemu doświadczeniu i ciągłemu rozwijaniu się naprawdę mogę Ci pomóc. Jestem trenerem z pasją, który udowodni Ci, że jeżeli bardzo chcesz, to możesz osiągnąć wszystko. Każdy kiedyś zaczynał, ja również zaczynałem od zera. Początki są trudne, wiem o tym, dlatego jestem po to, aby Ci to ułatwić.

Dla mnie najważniejsza jest osoba, z którą pracuję oraz osiągnięcie wspólnie wyznaczonych celów. Pamiętaj, że jesteśmy partnerami i gramy do jednej bramki!