referencje od bartka
Bartek

Do Kuby – Mojego trenera personalnego trafiłem z polecenia innych osób. Moje doświadczenie na siłowni i znajomość ćwiczeń, sposobu ich wykonywania było takie… ile informacji znalazłem w powszechnym Internecie.

W trakcie naszej współpracy zależało mi na wypracowaniu prawidłowych wzorców ruchowych i wykonywaniu treningów z odpowiednią techniką. Po wstępnej rozmowie (ankieta, ocena stanu zdrowia) i ocenie mojego stanu sportowego, rozpoczęliśmy współpracę. Kuba przygotował dla mnie odpowiedni plan treningowy oraz indywidualną dietę.

Nie zawiodłem się, Kuba za każdym razem zaskakuje mnie zróżnicowanym i ciekawym treningiem, a ręcznik jest zawsze mokry od cierpienia mojego ciała 🙂 „No pain, no gain ….” Polecam tego trenera z czystym sumieniem.

referencje od krzyśka
Krzysiek

Rekomenduję treningi z Kubą są profesjonalne i zróżnicowane , każdorazowo inne zestawy ćwiczeniowe sprzyjają utrzymaniu dobrej formy, a co najważniejsze poprawiają ogólne samopoczucie.

referencje od łukasza
Łukasz

Nie ważne co zechcesz zmienić. Zrzucić parę kilo, zbudować wspaniałą sylwetkę czy poprawić kondycję.

Kuba wskaże ci drogę do celu ponieważ posiada do tego niezbędną wiedzę, doświadczenie i zdolności motywacyjne!

referencje od magdy
Magda

Trenuję z Kubą od dwóch lat. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i zaangażowaniu, Kuba pomógł mi w dość krótkim czasie pozbyć się zbędnych 12kg.

Dopasował plan dietetyczny i treningowy do moich potrzeb, motywował mnie gdy dopadał mnie kryzys i myślałam, że kolejnej serii powtórzeń już nie dam rady wykonać. Dzisiaj mam sylwetkę, której się już nie wstydzę, a przed sobą kolejne wyzwania.

Wiem, że ze wsparciem Kuby mogę wysoko mierzyć 🙂

referencje od małgosi
Małgosia

Poszukiwałam dobrego trenera personalnego z powodu trudności w poruszaniu się (liczne kontuzje oraz nadwaga). Z Kubą zaczęłam współpracę ponad 2 lata temu.

Udało mi się zrzucić ok. 20 kg oraz bardzo poprawić zakresy ruchu. To wszystko dzięki obszernej wiedzy merytorycznej i praktycznej mojego trenera personalnego.

Kuba jest wymagający, dostrzeże i poprawi każdy błąd, ale robi to w sposób jeszcze bardziej mobilizujący do dalszej pracy nad sobą. Z treningów z Kubą wynoszę nie tylko poprawę swojej kondycji fizycznej, ale i dużo praktycznej wiedzy na temat poprawnego oddychania i odżywiania.

Polecam Kubę jako trenera personalnego z całego serca. Tylko uważajcie, można się od niego uzależnić!!!

referencje od justyny
Justyna

Moją przygodę z treningiem siłowym zaczęłam właśnie z Kubą. Nie mogłam lepiej trafić. 100% uwagi, czasu i skuteczności. Ogromną wiedzę przekłada na wyniki. Kuba jest nie tylko profesjonalnym trenerem, ale przede wszystkim motywatorem.

Nie odpuszcza, gdy ma się chwilę słabości – wręcz przeciwnie zachęca do pokonywania ich!

POLECAM!

referencje od karoliny
Karolina

Kuba posiada ogromną wiedzę, nie tylko na temat poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, ale również funkcjonowania ludzkiego ciała. Oddając się w jego ręce mamy pewność, że pracujemy z profesjonalistą. Dodatkowo cenię sobie indywidualne podejście do klienta – nie bazuje na utartych schematach, tylko szuka w pełni optymalnych rozwiązań.

Polecam współpracę z Kubą, zarówno tym, którzy chcieliby doszlifować swoją technikę, jak również tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z treningami i walkę o lepsza sylwetkę, zdrowie i samopoczucie.

referencje od loretty
Loretta

„Od trzech miesięcy trenuję pod Twoim okiem i wyniosłam więcej niż przez kilka lat trenowania na rozlicznych siłowniach i zajęciach fitness. Dodatkowo ciesze się, że wiem co robić aby moja sylwetka wyglądała tak jak chce – dziękuje.

Pomagasz i uczysz jak dbać o swoje ciało na wielu poziomach, nauczyłam się, że dobry wygląd to mądre treningi ale też dobrze dobrana dieta!”

referencje od magdy
Magda

Jako osoba, która nigdy wcześniej nie miała styczności z treningiem siłowym sceptycznie podchodziłam do tematu dźwigania ciężarów…

Po spotkaniu i poznaniu Kuby całkowicie zmieniłam swoje nastawienie! Bardzo profesjonalne podejście do potrzeb danej osoby skupiając się na indywidualnych potrzebach klienta.

Gorąco polecam współpracę!

referencje od marcina
Marcin

Do Kuby trafiłem trochę przez przypadek. Szukałem trenera personalnego, ale w związku z moimi problemami z kręgosłupem zależało mi na tym, żeby miał przygotowanie fizjoterapeutyczne. Moim celem było przywrócenie ogólnej sprawności fizycznej i poprawienie formy.

Dziś, po ponad roku od rozpoczęcia ćwiczeń, mogę polecić Kubę jako pełnego profesjonalistę w tym co robi i człowieka, który zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą.

referencje od tomasza
Tomasz

Z Kubą współpracuję od ponad roku z przerwą związaną z moją pracą zawodową. Efekty jakie przynosi ta współpraca widać gołym okiem. Treningi oraz plany żywieniowe, które Kuba dla mnie przygotował bardzo pozytywnie wpływają na moje samopoczucie a co za tym idzie na całe życie.

Na każdym kroku widzę jego ogromną cierpliwość i oczywiście wiedzę jaką posiada. Dzięki temu zrozumiałem, że jak się wie jak i dołoży się motywację to można zdziałać cuda. Pełen profesjonalizm!

Każdy kto trafi pod jego skrzydła na pewno nie będzie się nudzić i na prawdę zobaczy tego efekty.